Meelis Grassmann

Tegevjuht

Meelis on lõpetanud Tallinna Kõrgema Tehnikakooli autonduse erialal ja jätkanud õpinguid Tallinna Tehnikaülikoolis samas valdkonnas. Alates 1995-st aastast on tegelenud SISU veokitega Eestis. Alustas töökoja meistrina Sisu Auto Eesti AS-is, liikus edasi töökoja juhataja ja tehase koolitaja ametikohale. 2004-ndal aastal otsustas omal käel jätkata ja lõi käesolaeva ettevõtte, millel on tegevust jätkunud juba enam kui 11-ks aastaks.

Tööstaaž veoautode valdkonnas: aastast 1995

Eduard Skripnikov

Autoelektrik/diagnostik

Eduard on lõpetanud Leningradi Merenduskooli raadioside ja elektroraadioside navigatsiooni erialal. Alates 1990-st aastast on tegelenud erinevate elektripaigaldiste ja elektroonikaseadmete remondiga. Melg-Auto meeskonnaga liitus 2010-ndal aastal, asudes autoelektriku/diagnostiku ametikohale. Eduard lahendab kõik mured, mis on seotud elektriga.

Tööstaaž elektrikuna:
aastast 1990

Algis Unt

Mehaanik

Algis on lõpetanud Kärdla Ühisgümnaasiumi. Alates 2002-st aastast on tegelenud veokite remondiga. Melg-Auto meeskonnaga liitus 2010-ndal aastal, asudes mehaaniku ametikohale. Algis remondib iga agregaadi, mis vahel kipub tõrkuma.

Tööstaaž mehaanikuna:
aastast 2002

Argo Laanjärv

Mehaanik

Argo on lõpetanud Tallinna Transpordikooli autotehniku eriala. Alates 1995-st aastast on tegelenud veokite remondiga. Melg-Auto meeskonnaga liitus 2014-ndal aastal, asudes mehaaniku ametikohale. Argo tervava pilgu all ei jää märkamatuks hoolduse käigus väiksemgi kõrvalekalle.

Tööstaaž mehaanikuna:
aastast 1995

Andrei Pogoroljuk

Tööstaaž mehaanikuna:
aastast 2015